SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C3719827
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 4.59A 400W 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)