SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C3720077
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 4.85A 400W 51V 56.7V 5uA 82.4V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)