SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C3720032
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 400W 45V 5.5A 50V 5uA 72.7V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)