SMAJ350CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ350CA
JLCPCB Part #
C3720590
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 350V 391V 400W 567V 710mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS