SMAJ19CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ19CA
JLCPCB Part #
C3701989
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13A 19V 21.1V 30.8V 400W 5uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS