SMAJ120CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ120CA
JLCPCB Part #
C3719617
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 2.07A 400W 5uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)