SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C3720559
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.53A 400W 5uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)