SHT50V010M-D55
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SHT50V010M-D55
JLCPCB Part #
C7360457
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1uF 4mm 5.5mm 50V 8mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS