MXJBHJI14M7456
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MXJBHJI14M7456
Description
-20℃~+70℃ 12pF 14.7456MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm - Crystals ROHS