MPTR60V250
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR60V250
JLCPCB Part #
C3760682
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 130mΩ 15.6s 2.5A 2.5W 21.3mm 40A 50mΩ 5A 60V 插件 Resettable Fuses ROHS