MPRV240V025
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPRV240V025
JLCPCB Part #
C3760410
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3Ω 1.5W 18.5s 240V 250mA 3.5A 3.8Ω 560mA 9.6mm 插件 Resettable Fuses ROHS