CR253R40F
MFR.Part #
CR253R40F
JLCPCB Part #
C3913252
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS