CR085001F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR085001F
JLCPCB Part #
C4152340
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS