CR025001F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR025001F
JLCPCB Part #
C4254086
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS