CR082740F
MFR.Part #
CR082740F
JLCPCB Part #
C4152265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS