CR081823F
MFR.Part #
CR081823F
JLCPCB Part #
C4355608
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS