CR048874F
MFR.Part #
CR048874F
JLCPCB Part #
C4253594
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS