CR048871F
MFR.Part #
CR048871F
JLCPCB Part #
C4298578
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS