CR046981F
MFR.Part #
CR046981F
JLCPCB Part #
C3959689
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS