ERJ-P14F2003U
MFR.Part #
ERJ-P14F2003U
JLCPCB Part #
C3932524
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS