CR04431J
MFR.Part #
CR04431J
JLCPCB Part #
C4152501
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS