CR042501F
MFR.Part #
CR042501F
JLCPCB Part #
C4355637
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS