CR042402F
MFR.Part #
CR042402F
JLCPCB Part #
C4152612
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS