CR0413R7F
MFR.Part #
CR0413R7F
JLCPCB Part #
C4048211
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS