AC1210FR-0776K8L
MFR.Part #
AC1210FR-0776K8L
JLCPCB Part #
C4330330
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS