CR029203F
MFR.Part #
CR029203F
JLCPCB Part #
C4254224
Description
-55℃~+155℃ 750mW 920kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS