CR02914J
MFR.Part #
CR02914J
JLCPCB Part #
C3988490
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS