CR02911J
MFR.Part #
CR02911J
JLCPCB Part #
C4254215
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS