CR028062F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR028062F
JLCPCB Part #
C3975455
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS