CR026913F
MFR.Part #
CR026913F
JLCPCB Part #
C4152808
Description
-55℃~+155℃ 691kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS