CR024R49F
MFR.Part #
CR024R49F
JLCPCB Part #
C4254169
Description
-55℃~+155℃ 4.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS