CR024854F
MFR.Part #
CR024854F
JLCPCB Part #
C4254269
Description
-55℃~+155℃ 4.85MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS