CR023R9J
MFR.Part #
CR023R9J
JLCPCB Part #
C4152863
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS