CR02391J
MFR.Part #
CR02391J
JLCPCB Part #
C4254141
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS