CR104R07F
MFR.Part #
CR104R07F
JLCPCB Part #
C4193155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS