CR023160F
MFR.Part #
CR023160F
JLCPCB Part #
C4254115
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS