CR084531F
MFR.Part #
CR084531F
JLCPCB Part #
C4233380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS