CR022501F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR022501F
JLCPCB Part #
C4254006
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS