CR02200J
MFR.Part #
CR02200J
JLCPCB Part #
C4344693
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS