CR021371F
MFR.Part #
CR021371F
JLCPCB Part #
C3991630
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS