CR0212R4F
MFR.Part #
CR0212R4F
JLCPCB Part #
C4254203
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS