CR01392J
MFR.Part #
CR01392J
JLCPCB Part #
C4254318
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS