CR01433J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01433J
JLCPCB Part #
C4153059
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS