CR01434J
MFR.Part #
CR01434J
JLCPCB Part #
C4254339
Description
-55℃~+155℃ 1W 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS