CR01395J
MFR.Part #
CR01395J
JLCPCB Part #
C4254333
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS