CR011R8J
MFR.Part #
CR011R8J
JLCPCB Part #
C3912930
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS