1.5SMC30CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
1.5SMC30CA
JLCPCB Part #
C3718893
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.6V 28.5V 36.7A 41.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS