MLX91221KDC-ABF-050-TU
Extended
Manufacturer
Melexis
MFR.Part #
MLX91221KDC-ABF-050-TU
JLCPCB Part #
C7453290
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 25mV/A 3.135V~3.465V ±50A SOIC-8 Current Sensors ROHS