MLX91221KDC-ABF-025-RE
MFR.Part #
MLX91221KDC-ABF-025-RE
JLCPCB Part #
C3684260
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1.09mΩ 25A 2us 3.135V~3.465V 300kHz 3550Vrms 50mV/A Support SOIC-8 Current Sensors ROHS