MLX91220KDC-ABR-025-RE
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-025-RE
JLCPCB Part #
C3684508
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1.09mΩ 25A 2us 300kHz 3550Vrms 4.5V~5.5V 80mV/A Support SOIC-8 Current Sensors ROHS